SPI Afdichting OA-120X150X12-FPM
Verwijzing : OA-120X150X12-FPM
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-120X150X12-FPM heeft een binnendiameter van 120 mm, een buitendiameter van 150 mm en een dikte van 12 mm. Het is gemaakt van FPM.