SPI Afdichting OA-10X16X5-NBR
Verwijzing : OA-10X16X5-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-10X16X5-NBR heeft een binnendiameter van 10 mm, een buitendiameter van 16 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.