SPI Afdichting CD-6X12X2-NBR
Verwijzing : CD-6X12X2-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie CD-6X12X2-NBR heeft een binnendiameter van 6 mm, een buitendiameter van 12 mm en een dikte van 2 mm. Het is gemaakt van NBR.