SPI Afdichting BD-18X24X3-NBR
Verwijzing : BD-18X24X3-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie BD-18X24X3-NBR heeft een binnendiameter van 18 mm, een buitendiameter van 24 mm en een dikte van 3 mm. Het is gemaakt van NBR.