SPI Afdichting BC-50X72X7-NBR
Verwijzing : BC-50X72X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie BC-50X72X7-NBR heeft een binnendiameter van 50 mm, een buitendiameter van 72 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.