SPI Afdichting BC-28.56X48X6-NBR
Verwijzing : BC-28.56X48X6-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie BC-28.56X48X6-NBR heeft een binnendiameter van 28.56 mm, een buitendiameter van 48 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van NBR.