SPI Afdichting BB-45X62X7-NBR
Verwijzing : BB-45X62X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie BB-45X62X7-NBR heeft een binnendiameter van 45 mm, een buitendiameter van 62 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.