SPI Afdichting BB-35X62X7-NBR
Verwijzing : BB-35X62X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie BB-35X62X7-NBR heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 62 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.