SPI Afdichting BB-25X47X7-NBR
Verwijzing : BB-25X47X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie BB-25X47X7-NBR heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 47 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.