SPI Afdichting ASP-70X90X7-FPM
Verwijzing : ASP-70X90X7-FPM
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie ASP-70X90X7-FPM heeft een binnendiameter van 70 mm, een buitendiameter van 90 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van FPM.