SPI Afdichting ASP-60X72X7-NBR
Verwijzing : ASP-60X72X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie ASP-60X72X7-NBR heeft een binnendiameter van 60 mm, een buitendiameter van 72 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.