SPI Afdichting ASP-50X72X7-FPM
Verwijzing : ASP-50X72X7-FPM
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie ASP-50X72X7-FPM heeft een binnendiameter van 50 mm, een buitendiameter van 72 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van FPM.