SPI Afdichting ASP-25X35X8-NBR
Verwijzing : ASP-25X35X8-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie ASP-25X35X8-NBR heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van NBR.