Schraperafdichting RWS-60X72.70X5.30-8.90-NBR90
Verwijzing : RWS-60X72.70X5.30-8.90-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RWS-60X72.70X5.30-8.90-NBR90 heeft een binnendiameter van 60 mm, een buitendiameter van 72.7 mm en een dikte van 5.3 mm. Het is gemaakt van NBR.
  10 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6204-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 6204-2RS
Noten - KM04 GEN
NOTEN KM04
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    60  MM
  • BUITENDIAMETER
    72.7  MM
  • DIKTE
    5.3  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RWS
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    12  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving