Het Schraperafdichting met referentie RWS-44.45X57.15X5.28-NBR90 heeft een binnendiameter van 44.45 mm, een buitendiameter van 57.15 mm en een dikte van 5.28 mm. Het is gemaakt van NBR.
1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?