Het Schraperafdichting met referentie RWB-63.500X72.140X5.590-NBR90 heeft een binnendiameter van 63.5 mm, een buitendiameter van 72.14 mm en een dikte van 5.59 mm. Het is gemaakt van NBR.
2 onderdelen op voorraad (18 uur geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?