Het Schraperafdichting met referentie RWB-20X25X2.960-NBR90 heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 25 mm en een dikte van 2.96 mm. Het is gemaakt van NBR.
4 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?