Schraperafdichting RSW-25X38X6-8.50-ACETAL
Verwijzing : RSW-25X38X6-8.50-ACETAL
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSW-25X38X6-8.50-ACETAL heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 38 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van AC.
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Hydraulische afdichting - UTS-25X36X5-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING UTS-25X36X5-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    25  MM
  • BUITENDIAMETER
    38  MM
  • DIKTE
    6  MM
  • MATERIAAL
    AC
  • TYPE
    RSW
  • GEWICHT
    8  G
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving