Schraperafdichting RSU-6X11.2X3.6-NBR90
Verwijzing : RSU-6X11.2X3.6-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSU-6X11.2X3.6-NBR90 heeft een binnendiameter van 6 mm, een buitendiameter van 11.2 mm en een dikte van 3.6 mm. Het is gemaakt van NBR.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 607-2RSH-C3-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 607-2RSH-C3-SKF
  • BINNENDIAMETER
    6  MM
  • BUITENDIAMETER
    11.2  MM
  • DIKTE
    3.6  MM
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving