Schraperafdichting RSU-37X45X4-NBR90
Verwijzing : RSU-37X45X4-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSU-37X45X4-NBR90 heeft een binnendiameter van 37 mm, een buitendiameter van 45 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.
  8 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Duwschijven - AS1528-IKO IKO
DUWSCHIJVEN AS1528-IKO
Kogellager - I133464RRS-PFI PFI
KOGELLAGER I133464RRS-PFI
  • BINNENDIAMETER
    37  MM
  • BUITENDIAMETER
    45  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • GEWICHT
    4  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving