Het Schraperafdichting met referentie RSP-90X102X5-FPM heeft een binnendiameter van 90 mm, een buitendiameter van 102 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van FPM.
2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?