Het Schraperafdichting met referentie RSP-88.90X98X8-NBR heeft een binnendiameter van 88.9 mm, een buitendiameter van 98 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van NBR.
10 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?