Schraperafdichting RSP-80X92X7-FPM
Verwijzing : RSP-80X92X7-FPM
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSP-80X92X7-FPM heeft een binnendiameter van 80 mm, een buitendiameter van 92 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van FPM.
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
  • BINNENDIAMETER
    80  MM
  • BUITENDIAMETER
    92  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    FPM
  • GEWICHT
    21  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving