Schraperafdichting RSP-70X78X4-NBR
Verwijzing : RSP-70X78X4-NBR
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSP-70X78X4-NBR heeft een binnendiameter van 70 mm, een buitendiameter van 78 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.
  5 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
  • BINNENDIAMETER
    70  MM
  • BUITENDIAMETER
    78  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • GEWICHT
    5  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving