Het Schraperafdichting met referentie RSP-67X77X7-NBR90 heeft een binnendiameter van 67 mm, een buitendiameter van 77 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
10 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?