Schraperafdichting RSP-48X57X5-NBR
Verwijzing : RSP-48X57X5-NBR
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSP-48X57X5-NBR heeft een binnendiameter van 48 mm, een buitendiameter van 57 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
  • BINNENDIAMETER
    48  MM
  • BUITENDIAMETER
    57  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • GEWICHT
    5  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving