Schraperafdichting RSP-44.45X52.39X2.50-4.20-NBR90
Verwijzing : RSP-44.45X52.39X2.50-4.20-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSP-44.45X52.39X2.50-4.20-NBR90 heeft een binnendiameter van 44.45 mm, een buitendiameter van 52.39 mm en een dikte van 2.5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  29 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Hydraulische afdichting - US-6X13.50X5-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-6X13.50X5-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    44.45  MM
  • BUITENDIAMETER
    52.39  MM
  • DIKTE
    2.5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RSP
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    2  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving