Schraperafdichting RSP-36X44X4-7-NBR90
Verwijzing : RSP-36X44X4-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSP-36X44X4-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 36 mm, een buitendiameter van 44 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.
  6 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
  • BINNENDIAMETER
    36  MM
  • BUITENDIAMETER
    44  MM
  • DIKTE
    4  MM
    RSP
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    2  G
Beschrijving