Schraperafdichting RSP-18.95X28X2.80-4-NBR90
Verwijzing : RSP-18.95X28X2.80-4-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSP-18.95X28X2.80-4-NBR90 heeft een binnendiameter van 18.95 mm, een buitendiameter van 28 mm en een dikte van 2.8 mm. Het is gemaakt van NBR.
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
O-ring afdichting - OR-14X1.60-NBR70 GEN
O-RING AFDICHTING OR-14X1.60-NBR70
Lagerblok - 2 bevestigingen - SAFL204 GEN
LAGERBLOK - 2 BEVESTIGINGEN SAFL204
  • BINNENDIAMETER
    18.95  MM
  • BUITENDIAMETER
    28  MM
  • DIKTE
    2.8  MM
    RSP
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving