Schraperafdichting RSP-14X25X5-NBR90
Verwijzing : RSP-14X25X5-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSP-14X25X5-NBR90 heeft een binnendiameter van 14 mm, een buitendiameter van 25 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  5 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
  • BINNENDIAMETER
    14  MM
  • BUITENDIAMETER
    25  MM
  • DIKTE
    5  MM
    RSP
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    20  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving