Schraperafdichting RSP-115X128X7-NBR
Verwijzing : RSP-115X128X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSP-115X128X7-NBR heeft een binnendiameter van 115 mm, een buitendiameter van 128 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
  • BINNENDIAMETER
    115  MM
  • BUITENDIAMETER
    128  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • GEWICHT
    19  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving