Schraperafdichting RSP-102X120X7-10-NBR90
Verwijzing : RSP-102X120X7-10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSP-102X120X7-10-NBR90 heeft een binnendiameter van 102 mm, een buitendiameter van 120 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  9 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Schraperafdichting - RSE-102X114X5.50-10-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RSE-102X114X5.50-10-NBR90
Kogeltaatslager - F10-18-M-ZEN ZEN
KOGELTAATSLAGER F10-18-M-ZEN
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    102  MM
  • BUITENDIAMETER
    120  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RSP
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    29  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving