Schraperafdichting RSE-90X98X4-7-NBR90
Verwijzing : RSE-90X98X4-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-90X98X4-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 90 mm, een buitendiameter van 98 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6207-DDU-NSK NSK
spec_icon
KOGELLAGER 6207-DDU-NSK
Schraperafdichting - RS-60X68X5-6.50-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RS-60X68X5-6.50-NBR90
Binnenring - IR10-14-12 GEN
BINNENRING IR10-14-12
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    90  MM
  • BUITENDIAMETER
    98  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RSE
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    8  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving