Het Schraperafdichting met referentie RSE-72X80X4-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 72 mm, een buitendiameter van 80 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.
2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?