Schraperafdichting RSE-63X71X4-7-NBR90
Verwijzing : RSE-63X71X4-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-63X71X4-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 63 mm, een buitendiameter van 71 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Duwschijven - TWD4052 GEN
DUWSCHIJVEN TWD4052
Gladde V-snaren - B32.50 GEN
GLADDE V-SNAREN B32.50
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    63  MM
  • BUITENDIAMETER
    71  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RSE
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    5  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving