Schraperafdichting RSE-56X64X4-7-PU94
Verwijzing : RSE-56X64X4-7-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-56X64X4-7-PU94 heeft een binnendiameter van 56 mm, een buitendiameter van 64 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van PU.
  9 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Schraperafdichting - RSE-56X64X4-7-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RSE-56X64X4-7-NBR90
Kogellager - dubbele rij - DAC34640037 GEN
KOGELLAGER - DUBBELE RIJ DAC34640037
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    56  MM
  • BUITENDIAMETER
    64  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RSE
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    4  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving