Het Schraperafdichting met referentie RSE-54X62X4-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 54 mm, een buitendiameter van 62 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.
12 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?