Schraperafdichting RSE-40X48X4-7-PU94
Verwijzing : RSE-40X48X4-7-PU94
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-40X48X4-7-PU94 heeft een binnendiameter van 40 mm, een buitendiameter van 48 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van PU.
  41 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Hydraulische afdichting - US-40X50X10-11-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-40X50X10-11-PU94
Anti-extrusie ring - AE-OR-58.740X3.530-PU GEN
ANTI-EXTRUSIE RING AE-OR-58.740X3.530-PU
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    40  MM
  • BUITENDIAMETER
    48  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    RSE
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    3  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving