Schraperafdichting RSE-38X46X4-7-NBR90
Verwijzing : RSE-38X46X4-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-38X46X4-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 38 mm, een buitendiameter van 46 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.
  22 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
PAP Glijlager - PAP3550-P20-KS KS
PAP GLIJLAGER PAP3550-P20-KS
GEEW Gewrichtslager - GE15-ES-DURBAL DURBAL
GEEW GEWRICHTSLAGER GE15-ES-DURBAL
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    38  MM
  • BUITENDIAMETER
    46  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RSE
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    4  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving