Het Schraperafdichting met referentie RSE-36X44X4-PU94 heeft een binnendiameter van 36 mm, een buitendiameter van 44 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van PU.
28 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?