Schraperafdichting RSE-32X43X5-7.50-NBR90
Verwijzing : RSE-32X43X5-7.50-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-32X43X5-7.50-NBR90 heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van 43 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6205-2RSH-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6205-2RSH-SKF
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-16 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-16
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    32  MM
  • BUITENDIAMETER
    43  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RSE
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    5  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving