Schraperafdichting RSE-30X40X4-7-NBR90
Verwijzing : RSE-30X40X4-7-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-30X40X4-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 40 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.