Het Schraperafdichting met referentie RSE-28X36X4-7-NBR90 heeft een binnendiameter van 28 mm, een buitendiameter van 36 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van NBR.
1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?