Schraperafdichting RSE-28.500X45X10-NBR90
Verwijzing : RSE-28.500X45X10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-28.500X45X10-NBR90 heeft een binnendiameter van 28.5 mm, een buitendiameter van 45 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Bronze glijlager met kraag - BNZF30-35-40-3-35 GEN
BRONZE GLIJLAGER MET KRAAG BNZF30-35-40-3-35
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    28.5  MM
  • BUITENDIAMETER
    45  MM
  • DIKTE
    10  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RSE
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    17  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving