Het Schraperafdichting met referentie RSE-25X34X5-8.50-NBR90 heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 34 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?