Het Schraperafdichting met referentie RSE-250X265X6.50-NBR90 heeft een binnendiameter van 250 mm, een buitendiameter van 265 mm en een dikte van 6.5 mm. Het is gemaakt van NBR.
10 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?