Het Schraperafdichting met referentie RSE-22X35X5-8-NBR90 heeft een binnendiameter van 22 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
7 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?