Schraperafdichting RSE-220X235X6.50-NBR90
Verwijzing : RSE-220X235X6.50-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-220X235X6.50-NBR90 heeft een binnendiameter van 220 mm, een buitendiameter van 235 mm en een dikte van 6.5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  10 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    220  MM
  • BUITENDIAMETER
    235  MM
  • DIKTE
    6.5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RSE
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    66  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving