Schraperafdichting RSE-200X212X5.50-NBR90
Verwijzing : RSE-200X212X5.50-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-200X212X5.50-NBR90 heeft een binnendiameter van 200 mm, een buitendiameter van 212 mm en een dikte van 5.5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  10 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    200  MM
  • BUITENDIAMETER
    212  MM
  • DIKTE
    5.5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    RSE
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    34  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving