Schraperafdichting RSE-12X18X2.60-5-NBR90
Verwijzing : RSE-12X18X2.60-5-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Schraperafdichting met referentie RSE-12X18X2.60-5-NBR90 heeft een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 18 mm en een dikte van 2.6 mm. Het is gemaakt van NBR.